Vizrt @ NAB 2013

Bu yazı NAB 2013 boyunca gerçekleştirilecek Vizrt etkinlikleri ve yeni ürün haberleri ile güncellenecektir.

Vizrt, Las Vegas’ta 6-11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen NAB Show 2013 kapsamında sunulacak yenilikleri duyurdu.

Yayıncılık sektörünün yükselen iki başlığı, 4K ve tüm cihazlardan içerik erişimi. Vizrt, HD’den 4K’ya dönüşüme ayak uyduruyor, Ultra HDTV veya diğer üst düzey cihazlara sağlanacak içeriği üretirken, aynı zamanda web, mobil, tablet cihazlar ile sosyal medya araçlarından da rahatça ulaşılabilmesini sağlıyor.

 NAB 2013 fuarında, Viz Engine’in gerçek zamanlı 4K deneyimi ve Viz 3.6 ile sunulan Viz Engine IP incelenebilecek.

Yeni Viz Engine, IP tabanlı girişi (in), gerçekleştirilecek grafik işlemleri ve yine IP tabanlı çıkışı (out) sağlayarak web ve mobil cihazlar için de yayın grafiklerini ulaştırabilecek. Viz Engine SDI tabanlı yayıncılık dünyası için geliştirilmiş olsa da, IBC 2012′de ilk duyurusu yapılan IP tabanlı 3-boyutlu grafik ve video işleme özellikleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

Vizrt’nin NAB 2013 fuar alanındaki standında kısa bir video gezinti için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve fuar alanında çekilen fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Vizrt Standını Las Vegas’ta SL3305 numaralı salonda ziyaret edebilir, tüm Vizrt ürünleri ile ilgili Türkiye’deki tek yetkili satıcısı Arttek ile iletişime geçebilirsiniz.

NAB 2013 Viz Standı Foto Galeri

Vizrt NAB 2013 Standında Video Gezinti

About the Author

ArttekView all posts by Arttek

Copyright 2024 | Arttek Sistem Entegrasyon ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.