İTVF – İstanbul TV Forum ve Fuarı 2013

By Arttek on 03.02.2013 in Haberler
0

ITVF_LOGO_TR

Birincisi 1-3 Kasım 2012 tarihinde düzenlenmiş olan İstanbul TV Fuarı bu yıl 20-22 Haziran tarihlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmesi planlanmaktadır. Televizyon dünyası ve endüstrisine yön verenlerin desteği ile hazırlanmış olan İTVF fuarı ilgili kurum ve kuruluşları her yıl bir araya getirerek önemli bir misyonu üstlenmektedir. Sektör liderlerinin katılım sağladığı etkinlikler TV Market, Yayıncılık Fuarı, Forum ve Televizyon Ödülleri olmak üzere dört ana başlık altında gerçekleşecektir.

Forum programı kapsamında Televizyon sektörünün geleceği ele alınacak olup geleceğe ilişkin ortak fikirlerin ortaya konması amaçlamaktadır. Forum’un yayıncı yapımcı kuruluşları, tedarikçi şirketleri, reklam verenleri, reklam şirketlerini, kamu yönetimleri ve birimlerini, üniversiteleri ve sektör çalışanlarını bir araya getirmesi beklenmektedir. Ayrıca Forum kapsamında dünyaca ünlü konuklar konuşmacı olarak katılım sağlayacaklardır.

Yayıncılık Fuarı kapsamında ise sektöre yönelik ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslararası firmaların katılımı ile yayıncı yapımcı kuruluşlar, kamu birimleri ve üniversitelerin ilgili birimlerinin buluşması sağlanarak ticari bir platform oluşturulması hedeflenmektedir. Katılımcılar Fuar kapsamında stüdyo görüntü – ses – ışık ekipmanları ve aksesuarları, animasyon, 3D, depolama, IPTV, mobil TV ve çok daha fazlasıyla ilgili son teknolojilere erişim ve yerinde inceleme fırsatı bulacaklardır.

RATEM-Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği tarafından düzenlenen T.C. Başbakanlık, Kültür ve Turizm Bakanlığı, RTÜK, BTK , TRT ve bir çok kamu kurumunun desteği ile gerçekleşecek olan İTVF 2013 etkinlik için şimdiden takviminizi işaretlemenizi önermekteyiz.

İTVF Programı

Tarihler: 20-21-22 Haziran 2013, Perşembe, Cuma, Cumartesi
Resmi Açılış: 20 Haziran, Perşembe Saat:10.00
Fuar ve Forum saatleri: 20 Haziran 2013, Perşembe Saat: 09:30-18:00
21 Haziran 2013, Cuma Saat: 09:30-18:00
Ödül Töreni: 22 Haziran 2013 Cumartesi, 20:00-23:00
Yer:Haliç Kongre Merkezi, Beyoğlu-İstanbul/Türkiye
http://www.itvf.tv

About the Author

ArttekView all posts by Arttek

Copyright 2024 | Arttek Sistem Entegrasyon ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.